SITKI ÇINAR trailer tanker

ŞİRKETLERİMİZ

TÜRKİYE TANKER ÜRETİCİSİ
OTOMOTİV
Kurucusu oldugu MAS TRAİLER firması ile üretim ve ihracat yapılmaktadır.
Mas Trailer firmamızda tanker dorse vb üretimi yapılmaktadır.
İNŞAAT
Çınar Life Konya'da bir ilki gerçekleştirerek yapmakta olduğu site ve villarının ısıtma ve aydınlatmada güneş paneli sistemlerini kullanacaktır.

Çınar Life Konya şehir merkezinde dünyanın en büyük 5. stadyumu olan Konya Stadyumuna yaklaşık 500 metre mesafededir. Dört araçlık garaj sistemi, akıllı ev  ve akıllı bahçe sulama sistemleri  Konya'da ilkleri gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Konya'da ilk defa GES sistemi uygulanarak yapmakta olduğumuz her villa ısınma ve aydınlatmada ihtiyaçlarını tamamen güneş enerjisinden karşılayacaktır. Projesine çok güvenen firmamız hızlı bir şekilde projenin tamamlanması için çaba göstermekte, söz konusu tamamlanma tarihi olarak eylül 2023 öngörülmektedir.
TARIM
Obruk yaylası Başgötüren köyünden olan sayın Çınar bu bölgede sulak arazilerinde yıllık yaklaşık 1.000.000 m2 arazide mısır, ayçiçeği, buğday, pancar üretimi yapmaktadır.
Ülke gelişiminde tarımın gücüne inanarak verim yükseltme ve arge çalışmalarıda yapılmaktadır.

 
MAKASLI PLATFORM
Sıtkı Çınar seyyar iskele makaslı platform sisteminde, Avrupa ve Dünya’nın gelişen teknolojisini yakından takip etmektedir. Yerli üretim makaslı platformlar ile inşaatlarınızda hız katmak ve kolaylık sağlamak için platform kiralama hizmeti vermektedir.

İhtiyacınız olan yükseklik ve ortama göre standart olarak 6, 8, 10, 12, 14 ve 16 mt. çalışma yüksekliklerine erişebilen, akülü kendinden yürüyebilen veya elle çekilebilen 220V AC beslemeli makaslı platformlar kiralama hizmeti vermekteyiz. Kiralama avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Sıtkı ÇINAR Trailer Tanker
Türkiye'de Trailer Tanker Üretimi